O NAS

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które funkcjonuje w branży rozrywkowej ponad 30 lat. Przez te wszystkie lata odwiedziliśmy już niemal całą Polskę.

Pierwsze swoje kroki stawialiśmy w Bydgoszczy i okolicach, a główną wówczas atrakcją była karuzela łańcuchowa.

Nasza Firma na przestrzeni lat rozwijała się bardzo dynamicznie i zasłużyła sobie na miano jednego z największych lunaparków w Polsce.
Udało nam się również przebywać za granicą. Dużym wyzwaniem był dla nas wyjazd w 2004 roku do Estonii. Tam Lunapark cieszył się dużym powodzeniem i stanowił główną atrakcję w wielu tamtejszych miastach.

Po zakończeniu sezonu 2004, w 2005 roku ponownie odwiedziliśmy Estonię, gdzie zostaliśmy zaproszeni przez tamtejszą telewizję do udziału w programie typu reality show.
Europark Krasnal jest jest jedynym polskim lunaparkiem, który odważył się wyjechać poza granice kraju.

Cieszymy się, że nasze atrakcje podobają się zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym. Zostaliśmy bowiem uznani przez czytelników portalu branżowego ,,Lunapark News” jako ulubione wesołe miasteczko sezonów 2015 i 2016 oraz jako najlepszy lunapark sezonu 2015 czytelników największego w Polsce serwisu ,,Portalu Lunapark”.

Aktualnie dostarczamy rozrywkę na najwyższym poziomie, oferujemy kilkadziesiąt atrakcji dla każdego. Jesteśmy lunaparkiem objazdowym, stacjonujemy każdego roku od wiosny do jesieni w wielu miastach w Polsce, w sezonie letnim znajdujemy się zawsze nad polskim morzem – obecnie w miesiącach wakacyjnych odwiedzamy Darłówko.

Europark Krasnal corocznie odwiedza tysiące zadowolonych osób w kilkunastu, polskich miastach.

Liczymy, że pobyt u nas będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem ! Do zobaczenia w Państwa mieście ! W sezonie 2020 postaraliśmy się bowiem o 2 nowe atrakcje, jakimi są: extrmalna karuzela ,,NO LIMITS” – wysoka na ponad 40 metrów oraz MŁYŃSKIE KOŁO – dla tych wszystkich, którzy lubili w dzieciństwie niezapomniany Diabelski Młyn.

Krasnal Europark

Krasnal Europark

#fajnieRAZEM